Miniatyrbyrå

606979

MINIATYRBYRÅ, 1900-tal, rokokostil, fanerad med olika trädslag, skiva i sten, beslag i mässing, höjd ca 31, 44x24 cm

Stenksiva med nagg

Diverse

Rum 7

Miniatyrbyrå

Budhistorik (14 bud)
4576099
4576100
1 900
4576099
1 800
4576098
1 700
4576096
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.