Väggur gustaviansk

606976

VÄGGPENDYL, gustaviansk, förgylld, skuren dekor, urtavlan med romerska siffror höjd ca 87 cm, nyckel och pendel finns

Slitage, två glas med sprickor

Klockor/Ur, Väggklockor

Rum 7

Väggur gustaviansk

Budhistorik (44 bud)
4576761
12 000
4576740
11 500
4576740
11 000
4576520
10 500
4576730
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.