Väggplakett föreställande C M Bellman

606975

VÄGGPLAKETT, gips, profilporträtt föreställande Carl Michael Bellman, namn och levnadsår i gjutningen, diameter ca 49 cm

Lagning, slitage

Diverse, Konst, Skulpturer

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
4572755
4572753
450
4570479
4564156
4563826

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.