Stefanie Von Trauttweiller oljemålning

606967

STEFANIE VON TRAUTTWEILLER (1888-1979): Interiör, signerad, olja på duk, ca 62x53 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Budhistorik (22 bud)
4577005
4 800
4576998
4 600
4576995
4 400
4576990
4 200
4576987

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.