Lage Lindell litografi

606965

LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition med figurer, signmerad samt numrerad 30/150, litografi, ca 25x40 cm

Rum 6

Lage Lindell litografi
Budhistorik (4 bud)

4575810
450
4574548
4572228
4563900

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.