Mosse Stoopendahl olja

606964

MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Fåglar, signerad Mosse Stoopendahl, olja på duk, ca 95x66 cm

Krackelering

Konst, Äldre måleri

Mosse Stoopendahl olja

Budhistorik (7 bud)
4576898
8 000
4573965
7 400
4573852
6 400
4571985
5 200
4566077

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.