Oljemålning

606962

R. HORNEMANN (1900-tal): Hamnmoiv, signerad R. Hornemann, olja på duk, ca 70x100 cm

Rum 1

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4570858
4 600
4561329
4561324
4561321

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.