Roland Svensson litografi

606961

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sjöboden vid Gillöga, signerad samt numrerad 168/250, ca 23x36 cm

Rum 4

Roland Svensson litografi

Budhistorik (19 bud)
4565523
1 300
4571883
1 300
4565523
4571880
4565523

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.