Roland Svensson litografi

606959

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Från S:t Helena, sigerad samt numrerad 116/310, ca 25x46 cm

Rum 6

Roland Svensson litografi
Budhistorik (1 bud)

4565383
2019-01-14 18:39:52

2019-01-19 kl 18:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.