Bord Folke Ohlsson

606958

FOLKE OHLSSON, "Frisco", bord, 1 par, Tingströms Möbler, 1960-tal, fanérade i teak, brännmärkning, vardera höjd ca 52, 76x53 cm

Smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Bord Folke Ohlsson

Budhistorik (12 bud)
4576411
1 800
4576380
1 700
4575926
1 600
4563625
4575921
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.