Lampbord 1950-tal

606950

LAMPBORD, 1950-tal, mahogny, tidningshylla av rotting, höjd ca 50, 52x61 cm

Repor, bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Lampbord 1950-tal

Budhistorik (4 bud)

4577186
450
4570115
4565376
4561738

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.