Soffbord Tingströms Möbler

606949

FOLKE OHLSSON, "Frisco", soffbord, Tingströms Möbler, 1960-tal, fanérat i teak, brännmärkt, höjd ca 55, 119x81 cm

Brukslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Soffbord Tingströms Möbler

Budhistorik (9 bud)
4574551
4563622
4563622
1 700
4574550
1 600
4563622

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.