Klaffbord Karl Johan

606940

KLAFFBORD, Karl Johan, 1800-talets början, fanérat i mahogny, 1 låda i sargen, 2 klaffar, förgylld bronsbeslag, höjd ca 72, 96x66 cm, vardera klaff 29

Nycklar saknas, lös skiva, fanerbortfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Klaffbord Karl Johan

Budhistorik (17 bud)
4577398
1 300
4577355
4577397
4577355
4577395
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.