Tove & Edvard Kindt Larsen soffbord

606935

TOVE & EDVARD KINDT LARSEN, soffbord, teak, två utdragsskivor, svart- respektive vitlaminerade, Seffle Möbelfabrik, 1950-/60-tal, brännmärkt, höjd 51 cm, 150 - 225 x 65 cm

Bruksslitage, märken/fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (12 bud)
4585536
4585098
950
4585098
4582349
750
4585097
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.