Oskar Bergman

606930

OSKAR BERGMAN (1879-1963): ''Höstdagsjämning'', signerad och daterad Oskar Bergman 1958, akvarell på papper, ca 37x55 cm

Rum 1

Oskar Bergman

Budhistorik (10 bud)
4576700
4576699
2 400
4576698
4575602
4575601

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.