Ram

606928

RAM, 1900-talets slut, dekor i pastellage, förgylld, innermått ca 90x120, yttermått ca 120x149 cm

Smärre ytskador

Diverse, Konst

Ram

Budhistorik (1 bud)

4576544
2019-01-19 14:10:52

2019-01-19 kl 16:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.