Peter Dahl färglitografi

606919

PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, samt CA, färglitografi, bildmått ca 60x80 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 34

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (6 bud)
4574925
4574898
750
4574659
700
4572995
650
4568010
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.