Matbord Danmark

606910

MATBORD, teak/teakfaner, skiva med kraftig, lutande sarg, skulpterade ben, utdragbara stöd för förlängningsskivor (medföljer ej), sannolikt Danmark, 1960-tal, höjd ca 72, 155 x 87 cm

Bruksspår

Möbler, Matbord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matbord Danmark

Budhistorik (13 bud)
4588020
1 900
4587713
1 800
4587713
1 600
4587673
4576679
1 400

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.