Kista, sent 1800-tal

606908

KISTA, cederträ, sent 1800-tal, höjd 51 cm, bredd 110 cm, djup 57 cm

Låset skadat, torrsprickor och slitage

Möbler, Övriga möbler

Södra kajen 14, Helsingfors

Kista, sent 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4600526
100
4596647
65
4596635
60
4596633
50
4583126
30

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR:
200