Skulptur

606902

SKULPTUR i form av romerskt hästspann, sent 1900-tal, patinerad brons, sockel i marmor, höjd ca 61, längd 70 cm

Smärre slitage

Diverse, Konst, Skulpturer

Monter 19

Skulptur

Budhistorik (7 bud)
4572727
3 400
4562114
3 200
4562111
2 400
4561102
4561098
700

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.