Miniatyrporträtt 1800-tal

606901

MINIATYR, omkring 1800-talets mitt, porträtt av man iförd uniform med pelisse, ca 4x3 cm

Saknar bakstycke

Konst, Äldre måleri, Diverse, Samlarobjekt

Miniatyrporträtt 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4589526
450
4572666
4572659
4571116

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.