Wilhelm Friedrich Burger oljemålning

606900

WILHELM FRIEDRICH "WILLY" BURGER (Schweiz 1882-1964): Bygata med kvinnor och kyrka, signerad Willy Burger, olja på pannå, ca 28x23 cm

Kraftig krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Budhistorik (2 bud)

4572556
4572223

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.