Nils Forsberg oljemålning

606899

NILS FORSBERG (1842-1934): "No. 1 Persikor", signerad Nils Forsberg, daterad -23, olja på pannå, ca 22x27 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Nils Forsberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4571018
4570386
4569885
4568899
600
4566523
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.