Silverljusstakar

606878

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, sent 1800-/tidigt 1900-tal, rokoko-sitl, lösa manschetter, fyllda

Nednötta stämplar, patina

Silver

Silverljusstakar

Budhistorik (3 bud)

4574713
900
4569947
850
4568278
500

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.