Taklampa 1920-30-tal

606875

TAKLAMPA, 1920-30-tal, tygklädd med fransar, takfäste i koppar med lamputtag, höjd ca 90, diameter 70 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 14

Taklampa 1920-30-tal

Budhistorik (30 bud)
4567750
5 400
4567467
5 200
4567009
5 000
4567006
4 800
4566372
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.