Hvidt & Mölgaard soff-/hörnbord

606871

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soff-/hörnbord "Minerva" teak och rotting, France & Søn, Danmark, 1960-tal, brickmärkt, höjd ca 39/68, 74x74 cm

Slitage, märken, repor, fläckar, smuts

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (16 bud)
4587032
4587266
1 900
4587032
1 400
4585673
1 300
4585673

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.