Roland Svensson litografi

606862

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Albatross", signerad Roland S, 117/3310, färglitografi, bildmått ca 35x46

Ej examinerad ur ram

Fack 17

Roland Svensson litografi
Budhistorik (7 bud)
4574674
600
4568955
550
4574671
500
4568955
450
4574670

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.