Josef simon, oljemålning

606858

JOSEF SIMON (född 1934) "Havet" Olja på duk, signerad J.Simon, mått ca 61x50 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 21

Josef simon, oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4572522
450
4573478
4572522
4568071

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.