Okänd konstnär

606853

ELIS CHIEWITZ (1784-1839), etsningar, 3 st, senare avdrag, ur Fredmans Epistlar och Sånger, numrerade 68/280 samt 66/280 cm, tryckytorna ca 19x14 cm

Ej examinerade ur ram

Fack 15

Okänd konstnär

Budhistorik

2019-01-18 kl 13:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.