Hvidt & Mølgaard Nielsen soffbord

606852

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soffbord, massiv teak, France & Daverkosen, Danmark, 1950-tal, brickmärkt, höjd ca 50, 152 x 51 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (18 bud)
4583827
1 700
4582740
1 600
4582740
4575578
4582738

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.