Ruben Nilson olja på pannå

606846

RUBEN NILSON (1893-1971): "Stranden", signerad Ruben Nilsson, daterad 1935, olja på duk , mått ca 67x52 cm

Smärre slitage

Rum 7

Ruben Nilson olja på pannå

Budhistorik (8 bud)
4574954
4574781
4574781
4572705
950
4574777
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.