Örhängen vintage silver

606843

ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, månstenar och markasiter, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 45 mm, vikt ca 6,7 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Baltzarsgatan 6, Malmö

Örhängen vintage silver

Budhistorik (6 bud)
4574198
500
4574178
450
4572830
4574177
4572830

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.