Skedar silver

606840

SKEDAR, 13 dlr., silver, modell gammal fransk, 18/1900-tal, bestående av: matsked, 8 bordsskedar, 4 teskedar, vikt ca 490 g

Slitage, bucklor, monogram, behov av puts

Silver

Skedar silver

Budhistorik (3 bud)

4565804
1 300
4578018
4565804

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.