Yrjo Edelmann, färglitografi

606839

YRJO EDELMANN (Findland 1941-2016), färglitografi, sign, dat samt numrerad Y.Edelmann, 76, 89/125, bildmått ca 50x60

Ej examinerad ur ram

Fack 10

Yrjo Edelmann, färglitografi
Budhistorik

2019-01-22 kl 12:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.