Olle Svanlund gouache

606837

OLLE SVANLUND (1909-1996): Komposition, signerad och daterad Olle Svanlund -80 (otydlig datering), gouache, ca 65x49 cm

Fack 27

Olle Svanlund gouache

Budhistorik (8 bud)
4573368
650
4573359
600
4573311
550
4559036
500
4573306
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.