Lennart Jirlow färglitografi

606833

LENNART JIRLOW (född 1936): "Balkongen", signerad L. Jirlow, 1/310, Mourlot Paris, färglitografi, bildmått 48x60 cm

Fack 42

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (1 bud)

4559435
2019-01-11 12:50:23
2 400

2019-01-18 kl 20:20
Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.