Mikael Kihlman

606832

MIKAEL KIHLMAN (född 1953): ''I Begynelsen var Bunderbank'', signerad och numrerad Mikael Kihlman, 17/30, torrnål, bildmått ca 62x48 cm

Ej examinerad ur am

Mikael Kihlman
Budhistorik (1 bud)

4571633
2019-01-17 16:43:36

2019-01-22 kl 15:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.