Spegel

606830

SPEGEL, 1800-tal, sannolikt Italien, rokokostil, förgylld pastellageram, ca 43x30 cm

Ställvis bortfall i förgyllningen, bakstycket sannolikt bytt

Speglar

Spegel

Budhistorik (8 bud)
4574362
1 600
4565810
4562151
4562150
4561816
950

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.