Mikael Kihlman

606829

MIKAEL KIHLMAN (född 1953): ''Kall morgon, efter regn'', signerad och numrerad Mikael Kihlman, 17/30, torrnål, bildmått ca 67x50 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 12

Mikael Kihlman
Budhistorik (13 bud)
4573065
900
4573045
850
4570853
4572531
750
4570853
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.