Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

606828

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, signerad Reuterswärd, 142/175, färglitografi, bildmått ca 72x54 cm

Fack 24

Budhistorik (1 bud)

4574180
2019-01-18 16:25:08

2019-01-18 kl 16:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.