Soffgrupp rokokostil

606827

SOFFA, KARMSTOLAR, 1 par, BORD, rokokostil, 1900-talets första hälft, bonad björk, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, soffans längd ca 134, bordets höjd 66, diameter 72 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffgrupper

Soffgrupp rokokostil

Budhistorik (8 bud)
4576423
4576368
2 800
4576345
2 400
4576284
4576277

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.