Fällbord

606822

FÄLLBORD, 1800-tal, fanerat i mahogny, svarvad tre delad fot, höjd ca 70, diameter 68 cm

Slitage, lagningar

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Fällbord

Budhistorik (21 bud)
4576401
4576416
1 900
4576401
1 800
4576414
1 700
4576401
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.