Edoardo Federca De Martino akvarell

606817

EDOARDO FEDERICA DE MARTINO (1838-1912); Segelskuta, signerad, akvarell, ca ca 17x12 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 24

Budhistorik (4 bud)

4574138
1 400
4574136
1 300
4573983
750
4573756
550

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.