Slas Stockholm

606812

STIG "Slas" CLAESSON (1928-2008): stockholmsmotiv, signerad och numrerad, 58/100, färglitografi, bildmått ca 43x56 cm

Ej examinerad ur ram

Slas Stockholm
Budhistorik (17 bud)
4574111
4571807
4574059
4571807
950
4574056
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.