Skåp

606798

SKÅP, samtida, märkt Zanzibar, Spanien, fanerat i körsbär, beslag i vitmetall, delbart i 3 dlr, på hjul, lösa ben medföljer, höjd ca 189, 120x42 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skåp

Budhistorik (6 bud)
4576881
1 800
4562676
1 700
4562676
4562674
4562673
700

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.