Sideboard Troeds

606794

HUGO TROED, sideboard, fanerat i teak, ben i bok, skjutdörr och 5 lådor, höjd ca 71, 128x45 cm

Bruksslitage, repor, fläckar

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 6

Sideboard Troeds

Budhistorik (28 bud)
4577010
4 600
4576968
4 400
4576937
4 200
4576812
4576935

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.