Peter Frie färglitografi

606792

PETER FRIE (född 1947): Landskap, signerad och daterad Peter Frie 96, numrerad 135/290, färglitografi, bladmått ca 60x45 cm

Fack 33

Peter Frie färglitografi
Budhistorik (13 bud)
4575893
2 600
4575864
2 400
4575861
4575856
4575649
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.