Gutahazy Németh oljemålning

606788

GUTAHAZY NÉMETH (18/1900-tal): Torgscen, signerad, Gutahazy N, olja på pannå, ca 25x35 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Gutahazy Németh oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4577586
4576596

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.