Matsalsmöblemang 8 dlr gustavianskstil

606785

MATSALSMÖBLEMANG, 8 dlr, gustavianskstil, 1900-tal, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, skåp, sideboard samt 6 stolar, längd på bord ca 110-200 cm, skåp höjd 170, 112x49, samt sidebord, 176x45 cm

Repor, märken, slitage, något avslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Matsalsmöbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (14 bud)
4573340
2 400
4570941
4569826
4570940
4569826
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.