Kaj Franck Sargasso vas

606781

KAJ FRANCK, vas, Sargasso-serien, sign. Nuutajärvi Notsjö, 1960/70-tal, brunt bubbelglas, höjd 20,5 cm, diameter 15,5 cm.

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Kaj Franck Sargasso vas

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4569214
80
4571065
75
4569214
70
4571064
65
4569214
60

Slutpris EUR:
80
829 SEK, 91 USD
Utropspris EUR:
200